הרצאות ביהדות

סדנאות והרצאות ביהדות – מרתקות וחווייתיות

מבקשים לארגן יום הרצאות יהדות ערכיות, מרתקות וחווייתיות? בערמון הסופר תמצאו מענה שלם עם מגוון איכותי ועשיר של סדנאות והרצאות על יהדות בנושאים שונים, כדוגמת הרצאה על סופרי סת”ם, הרצאה על מיקום בית המקדש, הרצאה היסטוריה של הר הבית ועוד.

עולם עשיר של סדנאות והרצאות ביהדות

תחת הכותרת הרצאות וסדנאות ביהדות אנו מציעים מגוון רחב ועשיר של נושאים בשלל סגנונות הגשה ורמות העמקה בהתאם למאפייני המשתתפים. כך למשל, ניתן לעסוק בנושאי יהדות מכיוון היסטורי וספרותי, דרך נושאי מורשת, בחינת השורשים של העם שלנו, וכמובן דרך הכיוון הדתי.

הרצאות וסדנאות אלו ניתן לקיים בבתי ספר כחלק משיעורי תנ”ך, יהדות או של”ח במסגרת קבוצתית , כיתתית או שכבתית. הן יכולות לעסוק במגוון עשיר של נושאים, למשל היסטוריה של הר הבית, אגדות ביהדות, תשמישי קדושה, תפילה ביהדות, העם היהודי בארץ ובתפוצות, פניני חז”ל, יודאיקה ועוד. כמו כן ניתן לבחור בימי סיור בנושאים שונים, כמו סיור בכותל המערבי, סיורים לקברי צדיקים, סיורים במערת המכפלה, סיורים ארכיאולוגים של התיישבות יהודית עתיקה, סיורים בערי קודש כמו צפת וירושלים ועוד.

מתמחים בהרצאות וסדנאות יהדות

כבר שנים שחברתנו מפתחת את תחום ההרצאות והסדנאות על יהדות לרמה גבוהה במיוחד, המספקת מענה מרתק וחווייתי למשתתפים. החוויה מבוססת על שיתוף של הקהל עם התנסות מעשית ודיונים סוחפים, מוצגים ומושקעים, והרצאות המלוות בכל הציוד הנדרש. כמו כן סדנאות והרצאות ביהדות שלנו מותאמות באופן אישי לכל לקהל, אופיו ואורח חייו, והן אף פעם לא חוזרות על עצמן. בנוסף הן מתאימות לכל מטרה ולכל גיל, בין אם עבור מוסדות חינוך, מועדוני גיל הזהב, אולפנות, ישיבות וקהילות. בנוסף הן מתאימות כימי העשרה לעובדי חברות, עבור ימי עיון בארגונים, פעילות של מרכזי תרבות ועוד.

סדנא על סופרי סת”ם

בין הנושאים השונים תוכלו לבחור בסדנת יהדות של יום שלם לכל המשפחה והקהילה בליווי של סופר סת”ם. היום המרתק יכול לכלול בדיקה של ספרי תורה, תפילין ובדיקת מזוזות, ולאחר מכן ניתן לשלב סדנא ליהדות בנושא סופר סת”ם עבור הילדים ועבור בני הנוער, ולבסוף לסיים את היום עם הרצאה למבוגרים בנושא.

במהלך היום תכירו את היופי והמורכבות של מסורת כתיבת סת”ם, ההולכת אלפי שנה אחורה, עם כתיבה מדויקת בנוצה וקולמוס על גבי ניירות קלף מעור בהמה טהור. זאת לצד  התנסות בכתיבת סת”ם, הסברים מרתקים על הפיכה של עור בהמה למגילת קלף טהורה, עצות מועילות לרכישת מוצרי סת”ם ועוד.

הדמות שמאחורי החברה

מאחורי ההרצאות והסדנאות המבוקשות שלנו בנושאי יהדות עומד גל ערמון, תושב הדר גנים, נשוי ואב לחמישה ילדים, שהיה קצין מצטיין וכיום מקדיש את חייו למצוות היהדות והפיכת עולם זה ליותר טוב, אוהב ושמח. לאחר תשע שנים במסגרת שירותו הצבאי, במהלכן השתתף במלחמת צוק איתן, ערמון גל בחר לעסוק בקדושה ולחקור את עולם הסת”ם עם לימודי הסמכה בנושא במכון בית אל. כיום הוא עוסק בכתיבת סת”ם ולכך גם נילווה הרצון לשתף אחרים בנפלאותיה של היהדות, כאשר השיתוף מיושם במגוון הרצאות וסדנאות לציבור הרחב.

ערמון אף פרסם מאמר חדשני בדבר זיהוי מיקום המקדש על הר הבית לכיוון צפון מזרח וניתן להזמין אצלנו הרצאות בנושא היסטוריה של הר הבית ומיקום בית המקדש.

הזמנת הרצאות בנושאי ויהדות

להזמנת הרצאות וסדנאות בנושאי יהדות בהתאמה אישית, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם ערמון הסופר בטלפון 052-6642556 או במייל [email protected].

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [197.84 KB]

 

פוסטים אחרונים

להגיב

צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש