אודות ערמון הסופר

line2

“ערמון הסופר” הוקם במטרה להעניק חוויית-קודש מהודרת ואותנטית, תוך הבנה והתאמה לכל רבדי האוכלוסייה וללקוח הספציפי. אנחנו מספקים באתר אחד מכלול רחב של מוצרי סת”ם, תשמישי דת ומסורת, והרצאות וסדנאות יהודיות. “ערמון הסופר” פועל בהדר גנים, פתח תקווה, אבל כולם נהנים ממנו- את מוצרי הסת”ם וההרצאות ניתן להזמין באתר ולקבל ליעד המבוקש בארץ ובעולם.  

במהלך פיתוח ושכלול “ערמון הסופר” מיקדנו לעצמנו מטרות ודרישות-סף גבוהות מכל הבחינות: דתית, הלכתית, אנושית וכמובן שירות משפחתי באהבה לכל אח יהודי. לכן הקפדנו על כמה כללי ברזל יסודיים:

 • כשרות ואמינות: מוצרי הסת”ם שלנו נכתבים על ידי סופרים מוסמכים שעברו הכשרה מקצועית ומדקדקים בפרטי ההלכה היהודית. אנו נגיש לכם סת”ם כשר למהדרין.
 • גמישים וקולעים: יש לנו מומחיות מיוחדת לתפור מוצר לשביעות רצון מלאה של קהל היעד. גם בתשמישי הקדושה וגם בנוגע להרצאות והסדנאות – בנינו חמש רמות שונות המותאמות במדויק לכל שכבה ואוכלוסייה.
 • מועילים ופתוחים לכולם: אנו מציעים מוצרים המותאמים לכלל מנהגי עם ישראל – כתב בית יוסף, כתב עדות המזרח, כתב האר”י וכתב חב”ד.  וכן רמות כשרות והידור בגוון רחב. ובהתאם לכך –
 • מחירים שווים: כמעט כל תקציב ימצא אצלנו מענה. גם מוצרי היודאיקה ותשמישי הקדושה שלנו משווקים במחיר עממי, כדאי ומשתלם. נביא את המוצרים שישמחו אתכם ויגרמו לכם להתחבר ולהתרגש. דברים שתאהבו ותיהנו מהם לאורך שנים.
 • שירות נגיש: חשוב לנו להקל עליכם ולהביא לכם מידע חשוב, מבחר גדול ושירות עד הבית. לכל שאלה או בקשה מיוחדת – אנחנו כאן בשבילכם.

אז מה תמצאו באתר, בנוסף ליחס מכבד ותחושה משפחתית ואוהבת?

אנחנו מציעים:

 • כתיבת ספרי תורה, תפילין, מזוזות ומגילות בהזמנה אישית, כולל הגשמת רצונות מיוחדים.
 • הגהה מדוקדקת וכפולה של מוצרי הסת”ם. פעם ראשונה הגהה ידנית על ידי מומחה בתחום, ופעם שניה הגהה טכנולוגית ממוחשבת.
 • משלוח ממכם ואליכם: מיוחד לתושבי המרכז – שליח מיוחד ייקח את מוצרי הסת”ם שלכם לבדיקה אצל הסופר גל ערמון ויחזיר אותם מוגהים וכשרים.

אנחנו מוכרים:

 • מוצרי סת”ם- ספרי תורה, תפילין, מזוזות ומגילות.
 • תשמישי קדושה ומצווה – טליתות וציציות מהמפעל הישראלי “משכן התכלת”, פתילות צמר ופתילי תכלת אותנטיים מבית “פתיל תכלת”.
 • מוצרי יודאיקה- פמוטים, בתי מזוזה, נרתיקי טלית ותפילין ומוצרי פטנט מיוחדים.

חווית הדגל שלנו:

הסופר גל ערמון מגיש שעה מרגשת ומחברת בה נפתח בפני המשתתפים עולמו המופלא של סופר סתם. תוכלו לבחור בין הרצאה לסדנא או הכי טוב- שניהם יחד.

gal-profile-about2
line1

נעים מאד! גל ערמון, מתגורר בהדר-גנים, נשוי לנינה ואב לארבעה. בעברי קצין בעל פרס מצטיין אלוף וכעת עסוק בהוספת טוב בעולם מתוך שמחה ואהבה לעם ישראל, ארצו ומצוותיו

line2

לאחר שקיעת “ערפל הקרב” של מלחמת ‘צוק איתן’ התעוררה בי תשוקה עזה לעסוק במלאכת קודש ממש, לגעת בקדושה, להוסיף טוב בעולם ולא רק להגן על ארץ ישראל (שזה תפקיד חשוב ונשגב בפני עצמו) מפני אויביה.

וכך, לאחר תשע שנות שירות בצבא ההגנה לישראל, חמש שנים כקצין באגף המודיעין ולפניהם ארבע שנים באגף כוח אדם, ביצעתי סיבוב חד וצללתי במלוא הקיטור לחקור וללמוד את מקצוע הסת”ם. עוד במהלך שירותי בצה”ל אישרו לי מפקדיי (המדהימים!) ללמוד בשעות הערב במכון “בית אל”, ולאחר תקופת לימודים נהדרת והסמכה משמעותית קיבלתי תעודה רשמית מהמכון, המעידה על היותי סופר סת”ם מומחה.

מיד עם השחרור התחלתי בהתרגשות עצומה לעסוק במלאכת הקודש, לכתוב ולהנגיש את מוצרי הסת”ם ותשמישי הקדושה. הרגשתי כי אני שואף לא רק לכתוב בעצמי אלא גם להעביר הלאה את החוויה היהודית המיוחדת והעמוקה שבהכנת וכתיבת סת”ם. מבחינתי, זו מטרת-על קדושה להכיר לאחרים את העולם המופלא שמאחורי המזוזה, התפילין וספרי התורה, ולכן אני מאושר להעביר הרצאות וסדנאות בפני מגוון רחב של משתתפים.

בתור מי שעוסק בכתיבת סת”ם בעצמו, אני מוכרח לשתף אתכם באחד הרגעים המדהימים (והמייראים). כידוע האותיות בספרי התורה, התפילין והמזוזות, מתוייגות במין ‘כתרים’ מיוחדים. ההרגשה הכי מרטיטה היא לתייג את שמות ה’.

אנחנו שואפים לתת מענה הלכתי מצוין באמינות והכשרות הגבוהה ביותר בתחום הסת”ם, תשמישי הקדושה והכרות עולם הסת”ם לאוכלוסיות השונות, תוך הענקת שירות טוב לכלל הצרכנים ומזמיני ההרצאות בדגש על התאמה מושלמת לצורכי הלקוח, העדפותיו והשקפת עולמו.

 • ברצוננו להודות לך על בואך למפגש כתתי עם  כל כתות ב' בבית ספר צוקי אביב, בתל אביב. היתה זו הזדמנות מיוחדת עבורנו לראות אדם העוסק בכתיבת ספרי תורה. במפגש אפשרת להם לשאול כל שאלה הקשורה לעבודתך שעניינה אותם. בעזרת האווירה מאירת הפנים והמכילה שיצרת בכתות יכלו הילדים להעלות גם את כל הקולות והדעות שלהם מבלי חשש והם קיבלו מענה ענייני, קשוב ומאפשר שגרם להם לקבל מידע רב. עבור הילדים היתה זו חוויה מלאת עניין וראינו כיצד היו מרותקים, שיתפו פעולה, וגילו התלהבות רבה בכל הנוגע לאמצעי ההמחשה שהבאת לכתה.

  רחל, מירי, ושירז מחנכות כיתה ב'
 • תודתנו והערכתנו נתונות לך מעומק הלב על העברת הפעילות המרשימה בנושא סופר סת"ם. העברת התוכן היתה בצורה מקצועית, יסודית, חוויתית בצירוף סבלנות וידע רב בנושא. הילדים נהנו והפנימו את נושא סופר סת"ם מכל צדדיו ואופניו, לרבות מושגי-יסוד נרחבים בנושא ועל זאת תודתנו נתונה לך.

  רותי טרבלסי מנהלת גן תרשיש
 • כל מוצר אפשר תמיד למצוא אצל אחרים, אבל לאחרים אין את האנשים שמאחורי המוצר. אני שמח להיות בין הראשונים (אולי הראשון...) שקבע מזוזה שנכתבה ע"י גל ערמון, אדם הגון, ישר ויירא שמים, ולהיות רגוע שהמזוזה תקינה, כשרה ומהודרת. ממליץ בחום על גל. מרגיש אסיר תודה.

  משפחת יעקביאן - בראל לקוחות מרוצים
 • ברצוני להביע את תודתי על העברת ההרצאה בנושא כתיבת סת'ם במהלך האזכרה לאלירן הי'ד. קיבלנו תגובות מרגשות מבני המשפחה והחברים שהתכנסו בערב מיוחד זה, ההרצאה היתה מרתקת, מעשירה ועיניינית מאד.  הן המבוגרים והן את בני הנוער שהגיעו, הביעו את הערכתם על ההזדמנות ללמוד על נושא משמעותי, ולהגדיל את הידע בדרך מובנית ונעימה. מאחלים לך הצלחה בדרכך,

  משפחת זייאט לקוחות מרוצים
 • הסופר גל  ערמון היה בגנינו  גן ממלכתי דתי בפתח תקווה לגלאי שלוש/ארבע , ומסר לילדי הגן פעילות העשרה לימודית חינוכית מרתקת בענין "סופר סת"ם" הפעילות היתה עם המחשה עד הפרטים הקטנים שקשורים לסופר סתם : קלף, נוצה- קולמוס, דיו, בתי תפילין, מזוזה, כתב לפני הילדים ואח"כ נתן להם להתנסות בכתיבה עם נוצה, ריתק את הילדים  עם המון סבלנות בתוך דגש על תשומת לב לכל ילד וילדה בגן . בברכה להצלחה בכל

  אסתר שכטר גננת

כתבו לנו

בקרו אותנו

הדר גנים, פתח תקווה
צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש