כאשר אנחנו מחליטים לרכוש פריט חדש- ספה, בגד, רכב או אפילו דירה, ממש לא אכפת לנו מהו אופיו של האדם המוכר לנו ומה עבר על המוצר מרגע תכנונו ובשלבי ביאתו לעולם. נקפיד לוודא כי איכות המוצר גבוהה, המראה מוצא חן בעינינו והעיסקה אמינה. מבחינתנו זה יהיה מספיק, ובצדק.

ספרי תורה, תפילין ומזוזות הם סיפור אחר לגמרי. אם לא יהיו כשרים – זה לא זה!

“ערמון הסופר” מציע ספרי תורה, תפילין, מזוזות ומגילות ברמת כשרות גבוהה ואמינות של מאה אחוז. חלק גדול מהמוצרים נכתבים על ידי בעל העסק הסופר גל ערמון שהוא סופר סתם מומחה; וחלקם האחר על ידי סופרי סתם מוסמכים אותם מכיר הסופר גל אישית ובטוח במהימנותם.

על מנת שמוצר הסת”ם יהיה כשר אנחנו מקפידים שהוא יעמוד בדרישות ההלכה כבר בשלב הראשוני של עיבוד העור והכנת הקלף. הדינים היסודיים המתנים את כשרותו נוגעים הלאה- בסוג הדיו, הקולמוס (נוצה, קנה או נירוסטה… נכון! איך ידעתם?), ולאחר מכן, ואולי המורכב ביותר – אמינותו של סופר הסת”ם הכותב אותם, איכות הכתב ודיני הכתיבה והתיוג. בתפילין חשובה מאד גם כשרות בתי התפילין והרצועות עצמן.

אז אם עברתם לדירה חדשה, אם אתם מתכננים חגיגת בר מצווה או הכנסת ספר תורה להנצחת יקירכם, תוכלו להזמין אצלנו תשמיש קודש כשר ומהודר. ברכישה תהיו בטוחים כי נקפיד על האינטרסים שלכם:

  • חומרי הגלם כשרים, מהודרים ועונים על דרישות ההלכה.
  • ספרי התורה, התפילין, המזוזות והמגילות נכתבים בידי סופר סת”ם מומחה בעל תעודה מוכרת ממכון מוסמך.
  • הכתיבה נעשתה בקדושה, בזהירות ובכוונה מיוחדת לשם מצווה.
  • מגוון סגנונות הידור וכתבים לפי המנהגים השונים.

תעודת הסכמה - סופר סת"ם

 למה אנחנו שואפים?

בשבילנו זו זכות ושליחות קדושה להביא לכל יהודי בארץ ובעולם מוצר סתם מהודר וכשר. מזוזה שלנו שנקבעת בבית יהודי ממלאה אותנו בעונג. נער בר מצווה שמניח את התפילין המהודרות שלנו זו חגיגה רוחנית אמיתית, וכשאנו זוכים להשלים כתיבת ספר תורה אין קץ לאושרנו.

 מה המוטו שלנו?

אנחנו יודעים כי השקפת עולמנו, מנהגנו ואמונת החיים שלנו שונה מאחד לשני, ואנו גאים להיות הכתובת לצרכים ולהעדפות של כל יהודי ויהודי. בין אם אתה חילוני, חרד”לי, דתי, מזרחיסט, מסורתי או מחמיר – תמצא אצלנו את המוצר שלך. אנחנו כותבים ומוכרים ספרי תורה, תפילין ומזוזות בכל רמות הכשרות ומותאמים לכל מנהגי ישראל:

  • שלוש רמות הידור – כשר, מהודר ו-למהדרין מן המהדרין.
  • סוגי כתב לפי מנהגי העדות השונות- כתב בית יוסף, כתב עדות המזרח, כתב אר”י וחב”ד.

חשוב לנו שתהיו בטוחים:

מאחר וכשרות מוצר הסת”ם ואמינות הסופר כל כך קריטיים, אנחנו מזמינים אתכם לערוך הכרות אישית עם הסופר שיכתוב עבורכם את ספר התורה, התפילין או המזוזות. צרו קשר וקבעו מפגש או שיחה טלפונית, כדי שתדעו מי עומד מאחורי המוצר שכה משמעותי לחייכם. את המוצר נביא עד לביתכם או, אם אתם מתגוררים בחו”ל – נשלח באמצעות חברת שליחויות מאובטחת.

חשוב לנו שתהיו מחוברים:

  • בכתיבת ספר תורה תזכו להשלים בעצמכם את הספר בטקס כתיבת אותיות מרגש ומרומם. חוויה עילאית שיהודי חייב לזכות בה לפחות פעם בחיים!
  • הזמנתם תפילין לנער בר מצווה? אנחנו נביא אותן אליכם הביתה, נפגוש את חתן האירוע המיועד, נעניק לו הדרכה מעשית על הנחת תפילין ונתאים את הרצועות והבתים בדיוק למידותיו.
  • ברכישת מזוזה תקבלו מדריך מפורט וברור כיצד לקבוע אותה, מה לברך ומתי, כי כפי שכבר הזכרנו- חשוב לנו לספק שירות כולל ומקיף!
  • זכרו – אשר קובעים מזוזה יש לברך: ברוך את ה’ אלוקינו מלך העולם אשר קידשנו במצוותיו וציוונו לקבוע מזוזה.

נגשים את השאיפות ונעניק לחייכם משמעות רוחנית חדשה!

כתבו לנו

בקרו אותנו

הדר גנים, פתח תקווה
צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש