תפילין קניה

תפילין כשרות לכתחילה

תפילין כשרות לכתחילה

2,500.00

סט תפילין מובנה במחיר מעולה. הסט מורכב מפרשיות כשרות לכתחילה, בתים פרודות לגמריי ורצועת מכונה המושחרות מצד אחד.

מספר מקט: 117

תפילין מהודרות

תפילין מהודרות

3,500.00

סט תפילין מובנה באיזון מעולה בין הידור ומחיר. הסט מורכב מפרשיות מהודרות, בתים פרודות לגמריי+ריבוע רגל, ורצועות עבודת יד (בית יוסף) המושחרות משני הצדדים.

מספר מקט: 114

תפילין מהודרות ביותר  עם רצועות עבות ומדהימות

תפילין מהודרות ביותר עם רצועות עבות ומדהימות

4,900.00

סט תפילין מובנה מהודר ביותר. הסט מורכב מפרשיות מהודרות ביותר, בתים פרודות לגמריי+ריבוע רגל+מכוונות, ורצועות עבודת יד (וידר) משובחות ועבות ביותר, מושחרות משני הצדדים.

מספר מקט: 116

תפילין למכירה בזול

אי אפשר להתעלם מזה – המצב הכלכלי בימנו לאור תקופת הקורונה הכניס אנשים רבים לקשיים כלכליים. הורים הנערכים לבר מצווה של הילד צריכים לקבל החלטות קשות במה להשקיע את התקציב המשפחתי לאירוע.  כאשר מעבר לחוויה אישית ומשפחתית (עד כמה שהקורונה מאפשרת) צריך גם לרכוש לנער תפילין ולפעמים גם טלית. בפועל, התפילין והטלית ילוו את הנער מיום בר המצווה לאורך כל חייו ולכן חשוב לרכוש עבורו תפילין איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך שנים. אלא שערכת תפילין למכירה בזול הם לא הפתרון במקרה שאנחנו מעוניינים בתפילין שיחזיקו שנים ארוכות. אצלנו ניתן למצוא תפילין למכירה במגוון מחירים ורמות הידור ואף יש באפשרותנו לסייע ברכישת תפילין למשפחות נזקקות, חיילים בודדים, חברי קורס נתיב ומקרים מוצדקים נוספים. אם כל מה שחשוב לכם, וזה אכן מה שצריך להיות חשוב לכם, זה להתפלל להשם, כל תפילין לקניה אצלנו יתאימו למשימה מתוך כשרות, אמינות ומקצועיות.

אצלנו בערמון הסופר תוכלו למצוא מגוון רחב של ערכות תפילין קניה ובמקרה הצורך ניתן להזמין תפילין למכירה בזול בליווי הגמ"ח של ערמון הסופר במקרה של קשיים כלכליים. כל ערכות התפילין שלנו מיוצרים בצורה מוקפדת מאוד על פי כללי הסת"ם המחייבים בהלכה. כל יהודי צריך להניח תפילין שהוא מרגיש בנוח איתן ומותאמות עבורו ואנחנו בערמון הסופר יכולים להכין לכם תפילין בהתאמה אישית. ודאי, שתרצו לחבר את התפילין שלכם לתיק תפילין מהודר ואולי אפילו יוקרתי, גם פה אנחנו בערמון הסופר יודעים להציע לכם מגוון אפשרויות, בכדי להעניק מקסימום שמירה והגנה על התפילין שלכם ואף לרקום את שם הנער על הכיסוי.

מחפשים תפילין לקניה? זקוקים לסיוע של הגמ"ח בנושא תפילין למכירה בזול? תוכלו לעשות זאת כאן באתר ואם יש לכם שאלות נוספות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 052-6642556.

פוסטים אחרונים
צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

0

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש