קניית מזוזה יוקרתית או זולה לבחירתכם

מזוזה

190.00550.00

ניתן להזמין מזוזות מגדלים ורמות הידור שונות. כל המזוזות שלנו נכתבות ע"י סופרים מוסמכים ועוברות בדיקה לוידוא כשרותן.

מספר מקט: 126

לקנות מזוזה

כל בית יהודי חייב מזוזה ואם לקנות מזוזה זה בדיוק מה שמעסיק אתכם כרגע, אצלנו בערמון הסופר תוכלו לקנות מגוון רחב של מזוזות כשרות למהדרין על פי טעמכם ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם. אצלנו בערמון הסופר אנו כותבים את קלף המזוזה בעצמנו באמצעות סופרי הסת"ם המיומנים והמוסמכים שלנו, כדי להפוך עבורכם את המשימה של קניית מזוזה למשימה כמה שיותר קלה, זולה ובטוחה.

כאן באתר של ערמון הסופר תוכלו למצוא מגוון רחב של מזוזות בעיצובים שונים, החל מדגם מזוזה זולה עם בית מזוזה סטנדרטי אך כזאת שעומדת בכל תנאי הכשרות למהדרין וכלה בדגם מזוזה יוקרתית עם בית מתכת, עץ או פלסטיק מוקשח בשלל עיצובים לבחירתכם.

קניית מזוזות מעולם לא הייתה קלה יותר ופשוטה יותר. אתם לא חייבים לעלות לרכב, אתם לא חייבים להשתרך בפקקים ובתורים ואתם לא צריכים להתחבט כיצד לבדוק את כשרות המזוזה שאתם קונים. אצלנו בערמון הסופר תוכלו להשלים את המשימה של קניית מזוזה ישירות ממסך המחשב, לקבל את המזוזות במשלוח ישיר עד פתח הבית ולהיות בטוחים שהן כולן עומדות בכללי הסת"ם המחמירים.

רוצים כבר להזמין מזוזה לדלת הכניסה ולכל דלתות הפנים בבית? כאן באתר ערמון הסופר תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ולהזמין אותו במשלוח ישיר עד פתח הבית. ואם יש לכם שאלות נוספות שהייתם רוצים לברר, צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 052-6642556.

פוסטים אחרונים
צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

0

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש