כתב סתם

מזוזה

190.00550.00

ניתן להזמין מזוזות מגדלים ורמות הידור שונות. כל המזוזות שלנו נכתבות ע"י סופרים מוסמכים ועוברות בדיקה לוידוא כשרותן.

מספר מקט: 126

כתב סת"ם

תפילין, מזוזות, סידורים, תשמישי קדושה – את כל אלה תוכלו להזמין כאן אצלנו בערמון הסופר, כולם נכתבים על ידי סופרי הסת"ם שלנו, שהוכשרו והוסמכו בתחום של כתב סת"ם וחיים את עולם הסת"ם כל יום כל היום. כתב סתם הוא לא רק אומנות ולא רק עניין של אסתטיקה. למעשה, הדבר החשוב הרבה יותר בתחום של כתב סת"ם הוא העמידה בקריטריונים ההלכתיים לכתיבת סת"ם. קריטריונים אלה כוללים לא רק את אופן כתיבת האותיות, אלא גם ובעיקר את הרוח הקדושה המלווה את הכותב לאורך תהליך הכתיבה ואת הכוונה שהוא משקיע בתוך פעולת הכתיבה.

אצלנו בערמון הסופר תוכלו למצוא כמה מכותבי הסת"ם המוכרים בישראל, שעבודתם מתפרשת על מגוון רחב של תשמישי קדושה המוצעים לכם כאן ועכשיו באתר ערמון הסופר וכן בתשמישי קדושה שתוכלו להזמין בהתאמה אישית ואשר ייכתבו במיוחד עבורכם תוך הקפדה על כל כללי הכשרות של כתב סת"ם.

כאן באתר האינטרנט של ערמון הסופר תוכלו למצוא כל סוג של תשמיש קדושה ולהזמין אותו בלחיצת כפתור ישירות ממסך המחשב במשלוח ישיר עד פתח הבית, עם בטחון מלא בכשרות הכתב ובכך שבכל תשמיש קדושה שתזמינו טמון קלף שנכתב על בסיס הקריטריונים המחמירים ביותר של כתב סתם.

רוצים כבר להזמין את תשמיש הקדושה הרצוי לכם? הזמינו אותו כאן ועכשיו באתר של ערמון הסופר או התקשרו אלינו בטלפון 052-6642556.

פוסטים אחרונים
צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

0

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש