בר מצווה תפילין

תפילין כשרות לכתחילה

תפילין כשרות לכתחילה

2,500.00

סט תפילין מובנה במחיר מעולה. הסט מורכב מפרשיות כשרות לכתחילה, בתים פרודות לגמריי ורצועת מכונה המושחרות מצד אחד.

מספר מקט: 117

תפילין מהודרות

תפילין מהודרות

3,500.00

סט תפילין מובנה באיזון מעולה בין הידור ומחיר. הסט מורכב מפרשיות מהודרות, בתים פרודות לגמריי+ריבוע רגל, ורצועות עבודת יד (בית יוסף) המושחרות משני הצדדים.

מספר מקט: 114

תפילין מהודרות ביותר  עם רצועות עבות ומדהימות

תפילין מהודרות ביותר עם רצועות עבות ומדהימות

4,900.00

סט תפילין מובנה מהודר ביותר. הסט מורכב מפרשיות מהודרות ביותר, בתים פרודות לגמריי+ריבוע רגל+מכוונות, ורצועות עבודת יד (וידר) משובחות ועבות ביותר, מושחרות משני הצדדים.

מספר מקט: 116

בר מצווה תפילין

הנער הגיע לגיל המצוות ואחת השאלות שלבטח מעסיקות אתכם כעת, בין כל יתר הדילמות של הפקת אירועי בר המצווה, היא כמה עולה תפילין לבר מצווה. עם הגיע בינכם לגיל בר מצווה תפילין הם אולי מתנת הקדושה הראשונה אשר תלווה אותו במשך שנים ארוכות קדימה ובעזרת ה' כל החיים. מן הסתם, ברכישת תפילין בר מצווה, חשוב לנו להעניק לילד את התפילין המתאימות ביותר עבורו ועבור המשפחה. ובדיוק מהסיבה הזאת, קניית תפילין לבר מצווה חייבת להתבצע במקום הנכון, שיודע להבטיח לכם תפילין כשרות ברמת הידור המתאימה לכם מסופר סת"ם מוסמך, מקצועי, מוכר ואמין.

אצלנו בערמון הסופר תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי תפילין לבר מצווה ולהזמין כל ערכה שמוצאת חן בעיניכם ובעיני ילדכם בידיעה ברורה שבכל מה שקשור לנושא של מחיר תפילין לבר מצווה, בערמון הסופר תוכלו למצוא את מגוון כשרויות והידורי התפילין ואף להזמין סט תפילין מותאם אישית במדויק אליכם.

רוצים כבר לראות את כל הערכות של ערמון הסופר? רוצים להזמין תפילין לבר מצווה ולסגור את הפינה הזאת בהקדם? את כל רמות התפילין של ערמון הסופר תוכלו למצוא כאן באתר ואם יש לכם שאלות נוספות שאתם רוצים לברר לפני הזמנה, צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 052-6642556.

פוסטים אחרונים
צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

0

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש