תפילין קרית אונו

תפילין כשרות לכתחילה

2,500.00

סט תפילין מובנה במחיר מעולה. הסט מורכב מפרשיות כשרות לכתחילה, בתים פרודות לגמריי ורצועת מכונה המושחרות מצד אחד.

מספר מקט: 117

תפילין מהודרות

3,500.00

סט תפילין מובנה באיזון מעולה בין הידור ומחיר. הסט מורכב מפרשיות מהודרות, בתים פרודות לגמריי+ריבוע רגל, ורצועות עבודת יד (בית יוסף) המושחרות משני הצדדים.

מספר מקט: 114

תפילין מהודרות ביותר

4,500.00

סט תפילין מובנה מהודר ביותר. הסט מורכב מפרשיות מהודרות ביותר, בתים פרודות לגמריי+ריבוע רגל+מכוונות, ורצועות עבודת יד (ויסמן) המושחרות משני הצדדים.

מספר מקט: 115

 

הזמנת תפילין בקרית אונו

מתגוררים בקרית אונו ומבקשים להזמין תפילין איכותיות וכשרות? כדאי לכם ליצור קשר עם

ערמון הסופר ולהתרשם ממבחר איכותי ועשיר של תפילין בקרית אונו המוצעות עבור מחירים משתלמים עם שירות אישי לכל לקוח.

הצורך בתפילין בקריית אונו

בקרית אונו גרים לא מעט תושבים שומרי מסורת ודתיים המבקשים להזמין תפילין. התפילין נדרשות למטרות שונות כגון הגעת נער לגיל מצוות ועלייתו לתורה בחגיגת בר מצווה, עבור החתן לשבת חתן וכמובן לשימוש אישי יומיומי. לשם כך אנו מציעים סוגים שונים של תפילין כשרות ברמות שונות של הידור עבור מחירים משתלמים במיוחד ועם שירות מעולה לכל לקוח.

על ערמון הסופר

המטרה של ערמון הסופר היא להעניק לכלל הציבור היהודי מענה איכותי עבור צרכי קדושה. השירות המסופק גם דרך אתר החברה כולל מגוון רחב של מוצרי קודש, הכוללים גם תפילין איכותיות שאותן תושבי קריית אונו יכולים להזמין און ליין ולקבל עם שירות שליחים מהיר ואמין.

תפילין ברמה גבוהה ביותר

אנו בערמון הסופר מספקים תפילין העומדות בדרישות גבוהות ביותר של הלכה ודת, לצד דגש על שירות חם ומשפחתי הפתוח לכל יהודי. אנו מקפידים על כשרות ואמינות התפילין שלנו הנכתבות על ידי סופרי סת”ם מוסמכים, שיש מאחוריהם הכשרה מקצועית בתחום ומקפידים על כל דרישות ההלכה. התפילין עצמן מיוצרות ונתפרות ברמה גבוהה במיוחד, תוך הקפדה יתרה על כשרות והידור. הן מוצעות בכמה רמות של איכות ושל מחירים המותאמים לצרכים ולדרישות שונות של לקוחותינו, החל מתפילין כשרות לכל נפש ועד תפילין ברמת הידור גבוהה במיוחד, לצד אפשרות להזמנת תפילין בהתאמה אישית.

סוגים שונים של תפילין

כאמור, אצלנו תוכלו למצוא תפילין כשרות ברמות וסוגים שונים:

  • תפילין כשרות לכתחילה- סט איכותי של תפילין במחיר כדאי. הסט עצמו מורכב מבתי תפילין איכותיות וחזקות, פרשיות כשרות לכתחילה וכן רצועות מכונה שצד אחד שלהן מושחר.
  • תפילין מהודרות- סט מהודר של תפילין המספק איכות גבוהה לצד מחיר כדאי. הסט כולל בתי תפילין שהינם פרודים לגמרי וכוללים גם ריבוע רגל ורצועות עור בעבודת יד ששני הצדדים שלהן מושחרים.
  • תפילין מהודרות ביותר- סט מהודר ביותר של תפילין הכולל בתי תפילין פרודים לגמרי, ריבוע רגל, פרשיות מהודות ביותר, רצועות עור בעבודת יד ששני הצדדים שלהן מושחרים ומכוונים.
  • תפילין מהודרות ביותר רצועות עבות ומדהימות- סט מהודר ביותר של תפילין הכולל פרשיות מהודרות ביותר, רצועות עור עבודת יד עבות ומשובחות במיוחד שהינן מושחרות משני צדדיהן, וכן בתים פרודים לגמרי, מכוונות וריבוע רגל.
  • תפילין בהתאמה אישית- הזמנת תפילין בהתאם לבקשות, צרכים והעדפות אישיות. ההתאמה האישית של התפילין מבוססת על חזותן, רמת כתיבת הפרשיות, רמת רצועות העור וכן מספר ההידורים שיש בבית התפילין.

ניתן לקרוא הסברים מפורטים על המקור להידורים השונים בתפילין במדריך המצולם לצרכן הסת"ם המופיע באתר.

להזמנת תפילין בקרית אונו

הזמנת תפילין בקרית אונו מוצעת בבטחה ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם ערמון הסופר בטלפון 052-6642556 או במייל

[email protected].

פוסטים אחרונים

להגיב

צור קשר

אנו לא זמינים כרגע. אנא השאירו הודעה ונחזור אליך ממש מהר.

0

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש